Buďte součástí historicky prvního Cyklobarometru měst!

Zapojte se do průzkumu a vyplňte náš dotazník ve Vašem profilu – zabere vám jen pět minut a navíc můžete vyhrát cyklistickou brašnu na kolo od CityBikes.

Které město bude mít nejvíce cyklobarů (myslíme tím jednotky, nikoliv občerstvovny) a zvítězí v unikátním Cyklobarometru? Je to jen ve vašich rukách. Ohodnoťte svoje město prostřednictvím našeho malého dotazníku, který ukáže na nejpříjemnější město pro cyklisty.

Prostřednictvím největšího průzkumu tohoto druhu v ČR oslovuje Nadace Partnerství ve spolupráci s občanským sdružením Auto*Mat více jak 10.000 účastníků kampaně Do práce na kole, aby sami zvolili město, které je pro cyklisty nejpříjemnější. Mezi hodnocená města jsou zařazena jen ta, která jsou součástí kampaně Do práce na kole.

Výsledky průzkumu poskytnou rozsáhlý přehled o situaci v cyklistice v našich městech z pohledu jejích uživatelů.

Město s nejlepším výsledkem Barometru cyklistických měst získá od Nadace Partnerství na 3 měsíce sčítač cyklistů a pěších (instalace, kalibrační sčítání a vyhodnocení dat v hodnotě 30 tis. Kč).

Vyplňovat můžete až do 12. června, výsledky pak budou známy ke konci června, stejně jako vylosovaný vítěz brašny na kolo.