NOVÝ ROČNÍK ROZJÍŽDÍME V KVĚTNU 2017

Pojďte s námi od 1. května opět soutěžit, ale spíše si užít 7. ročník týmové soutěže Do práce na kole! Loni se vás dohromady zapojilo rekordních 10 800 lidí z 1 825 firem a institucí z celé republiky, celkově jste ujeli a ušli 2,3 milionu šetrných kilometrů.

Do práce na kole nepropaguje jen zdravý pohyb a lepší vztahy na pracovištích, ale také udržitelnou městskou dopravu jako jeden z principů společenské odpovědnosti. Do soutěže se mohou hlásit cyklisti, koloběžkáři, běžci, chodci, zkrátka všichni, kdo se do svého zaměstnání či školy dopravují bezmotorově. Ti na svých pracovištích utváří týmy – motivují se tak nazájem a zároveň soutěží s ostatními napříč všemi městy.

Zajímá vás, jaké novinky letos chystáme? Vše potřebné včetně ceny startovného, podrobných pravidel a nového grafického vizuálu zveřejníme ještě před 1. březnem 2017, kdy spustíme registraci. Pokud máte zájem stát se lokálním koordinátorem a podpořit městskou cyklistiku ve vašem městě, napište na iva.neveceralova@auto-mat.cz. Do ledna je stále možné stát se firemním partnerem soutěže, takže pokud byste rádi podpořili tuto akci a viděli logo vaší společnosti na materiálech soutěže, neváhejte napsat na tentýž mail.