Firemní koordinátor

Chcete, aby si Do práce na kole užilo co nejvíc vašich zaměstnanců anebo soutěží žila měsíc dokonce celá vaše firma? Není nic jednoduššího než jmenovat jednoho komunikačně zdatného kolegu, aby se stal vaším “Firemním koordinátorem” a průběžně všechny kolegy motivoval.

Firemní koordinátor je funkce, která slouží především k hromadné úhradě startovného na fakturu.

1. Jak se stát firemním koordinátorem?

Pokud se soutěže aktivně účastníte při zadávání registračních údajů v sekci Startovné zvolte možnost “Chci se stát firemním koordinátorem”. Zkontaktujeme Vás a Vaši žádost obratem potvrdíme.
Pokud se soutěže nechcete účastnit (jste například účetní a potřebujete jen fakturu), registrujte se zde.

2. Jak uhradit startovné za kolegy a stáhnout si fakturu?

  1. Informujte vaše zaměstnance, že za ně firma zaplatí startovné, a ať při registraci ve svém profilu v sekci “Startovné” zvolí možnost “platí za mě zaměstnavatel”.
  2. Vy každou žádost odsouhlasíte v sekci “Správa společnosti“. Tímto okamžikem je vytvořena objednávka na startovní balíček s tričkem (nečekáme tedy na  úhradu faktury, ale tričko odesíláme dříve).
  3. Až budou všichni kolegové přihlášeni a odsouhlaseni, na závěr si přímo ze svého profilu vygenerujete fakturu se splatností 14 dní.

3. Sledujte průběžné výsledky a motivujte svoje kolegy

Firemní koordinátor má přístup do systému Do práce na kole, kde může sledovat průběžné výsledky všech vašich zaměstnanců a týmů. Koordinátor může také vypisovat libovolnou vnitrofiremní soutěž, ke které mu systém dodá výsledky.

V případě, že si nevíte rady, napište na kontakt@dopracenakole.net.