Brno

Brno jezdí Do práce na kole! Letos již popáté a bude to zase o něco zajímavější a zábavnější. Díky našemu hlavnímu partnerovi firmě FEI, partnerovi pro Brno YSoft, partnerům akcí a všem dalším mediálním a produktovým partnerům se můžete těšit na spoustu zábavy, cen i dobrodružství.

Již 14. dubna v podvečer nás čeká spanilá Velká jarní cyklojízda Brnem s podtitulem 1000 důvodů pro kolo – www.facebook.com/events/500020170183595/. Nasedněte na svá kola, koloběžky, naskočte na longboardy, skateboardy, vozíčky, lehokola, jednokolky, tříkolky a vícekolky – všichni jsou vítáni!

Kampaň startuje 1. května a vy budete moci soutěžit nejen o hlavní cenu – městské kolo od Cyklospecialit, ale také o knihy, cyklistické doplňky, poukazy do barů, cykloslužby, turistické průvodce, mošty, vína, vstupy do bazénů nebo do kina. Těšit se můžete na květnové doprovodné akce – s Domem umění si můžete zajít na výstavy v Domě pánů z Kunštátu, Kafe na triko chystáme z oblíbenou cyklokavárnou KofiKofi, na triko můžete zajít i do Kina Art nebo do brněnského Vida! Centra, první týden v květnu vás osvěží Mošťák na triko, v kavárně Tři ocásci se můžete odreagovat u malého divadelního představení, milovníky cykloturistiky přivítají na seriálu akcí Krajem vína se zvýhodněným vstupným a s Brnem na kole pro vás jako odměnu za jízdu na kole chystáme Snídani na triko (podrobná pravidla doprovodných akcí najdete níže)!

Vyhlášení a vylosování vítězů kampaně proběhne ve čtvrtek 9. června v Otevřené zahradě na Údolní 33 v Brně. Jaké kategorie budeme vyhlašovat a losovat? Podívejte se do sekce pravidel (ceny v kategorii Týmová pravidelnost získá vylosovaný tým jen v případě, že bude mít na vyhlášení svého zástupce nebo pověřeného kolegu, který bude moci cenu převzít za ně).

A to je jen několik z tisíce důvodů, proč jezdit Do práce na kole. Jaký je ten váš?