Jindřichův Hradec

ŠLAPE ZA NIKOLKU

Ahoj účastníci soutěže z Jindřichova Hradce a okolí, zde je poděkování od rodičů Nikolky:

“”Moc děkujeme všem kteří se zůčastnili akce “Do práce na kole”. Díky Vám pojede Nikolka do lázní a může absolvovat speciální neurorehabilitační program. Také děkujeme Nadačnímu fondu rozvoje města Jindřichův Hradec za skvělou myšlenku podpory těch, kteří nemají to nejcennější – zdraví. Moc děkujeme a doufáme, že Nikolka bude v lázních pilně cvičit a dočkáme se vytoužených pohybových pokroků.
Jste skvělí, najeli jste úžasný počet kilometrů!
Děkujeme rodiče Nikolky””

JAK TO DOPADLO
Celkem jsme letos v průběhu května společně našlapali 42.529 km = 42.529 Kč pro Nikolku.
Na závěrečné KOLOpárty, kde jsme také ještě šlapali, jsme k této částce přidali 3.873 Kč. Šek od Nadačního fondu rozvoje města Jindřichův Hradec tedy zní na 46.402 korun.
Zaměstnanci banky Sparkasse, kteří v rámci své vnitropodnikové soutěže šlapali též za Nikolku jí předali šek na 3.392 Kč, což dohromady dělá 49.794 Kč. Dodatečným navýšením příspěvku od banky Sparkasse se částka zastavila na hodnotě rovných 50.000 korun pro Nikolku.

HLAVNÍ VÝHRU soutěže KOLO v hodnotě 12.690 Kč získala paní Blanka Solařová
Poukázku na ZÁJEZD v hodnotě 7.000 Kč za NEJ NEJ selfíčko obdržela paní Monika Písařová
3litry RUMU v kategorii “O nejúdernější název týmu” si odnesl tým s názvem Žhavé výstřely z Městského úřady J.Hradec
TABLET od Sparkasse za nejvtipnější KOLO V(t)IP s názvem “Transfuzní stanice” vyhrála paní z týmu Krvavá stopa

Letos soutěžilo 266 účastníků ze 37 firem, které daly dohromady celkem 73 týmů.

Připomínky a náměty k soutěži Do práce na kole můžete zasílat na e-mail: kolokec.jh@email.cz

Letos jsme v Hradci společně šlapali za Nikolku Hořejší, osmiletou holčičku z Horní Pěny. Co to znamená? Jedna koruna za každý ušlapaný kilometr každého z nás poputuje na konto malé Nikolky. Peníze jsou určeny jako příspěvek na její čtyřtýdenní rehabilitační pobyt v lázních Klimkovice. Tuto motivační soutěž pro všechny hradecké účastníky vyhlásil Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec www.jh.cz/cs/mesto/mestske-organizace/nadacni-fond-rozvoje-mesta-jindrichuv-hradec.html
V sobotu 23.dubna už jsme absolvovali VESELOU JARNÍ CYKLOVYJÍŽĎKOU, která naši soutěž propagovala. Setkání s Nikčou bylo prima, je pěkně ukecaná a je s ní sranda. Krátké shrnutí vyjížďky si přečtěte v odkazu pod tímto textem.

Hlavním sponzorem a organizátorem je Město J. Hradec www.jh.cz Spoluorganizátorem je kavárna FotoCafé www.fotocafe.info a JHK J. Hradec www.jhk.cz/o-nas/organizacni-struktura/oblastni-kancelare/jindrichuv-hradec-3.html. Propagátorem pak portál Hradecžije.cz www.hradeczije.cz

Městský koordinátor je Vám k dispozici na e-mailu: fotocafejh@gmail.com a tel: 728 325 286.

Ukažme, že je nás cyklistů v Hradci dost, a že si zasloužíme, aby se s námi počítalo!
Hodně šťastných kilometrů do práce po celý rok Vám přejí organizátoři.