Zlín

Již potřetí se zapojí v kampani Do práce na kole společně města Zlín a Otrokovice. Iniciativa CykloZLÍN pokračuje ve spolupráci se Statutárním městem Zlín a městem Otrokovice na organizaci a zajištění co nejlepších cen pro vítěze jednotlivých soutěžních kategorií.

Ve Zlíně proběhne kampaň Do práce na kole v rámci nového projektu radnice s názvem Zlín v pohybu. Jeho cílem je uvést do praxe rovnici Zlín = MHD + kolo + chůze. Jinými slovy – dokázat veřejnosti, že pro pohyb ve městě není automobil nutností.

V rámci soutěže Do práce na kole proběhne řada akcí, jako například úklid cyklostezek, symbolické otevírání cyklostezek, cyklojízda, káva na triko, limonáda na triko.

VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ SOUTĚŽE DPNK 2016 za Zlín, Otrokovice a okolí

V úterý 7. června 2016 na náměstí Míru ve Zlíně od 15.00 hodin se uskuteční slavnostní vyhlašování výsledků soutěže Do práce na kole 2016 za města Zlín, Otrokovice a široké okolí.
Vítězové jednotlivých soutěžních kategorií převezmou ceny od partnerů soutěže. Hlavní cenu, a to městské kolo od iniciativy Cyklo ZLÍN, předá vítěznému přítomnému (na vyhlašování) vylosovanému týmu v kategorii Pravidelnost Per Brixen, zástupce dánského velvyslance v ČR. Další výhry předají přítomným týmům, nebo jejich zástupcům za město Zlín radní Josef Novák a za Otrokovice tisková mluvčí Romana Stehlíková.

Program:
– zahraje kapela Traverz
– občerstvení zajištěno
– informační stánky
– start od 15.00
– předávání cen soutěžícím od 16.30

Přijeďte všichni, těšíme se na vás ! :-)

Sledujte aktuální informace i na www.cyklozlin.cz www.zlin.eu www.otrokovice.cz
www.facebook.com/cyklozlin/