Cyklozaměstnavatel roku

Podporuje vaše firma svoje zaměstnance v dojíždění do práce na kole? Máte skvělé stojany, sprchy, šatny, firemní kolo a třeba ještě různé bonusy pro zaměstnance, kteří používají tento šetrný způsob dopravy? Pak máte ty nejlepší předpoklady stát se Cyklozaměstnavatelem roku.  Tento titul získá firma, která dosáhne nejvyššího počtu bodů v dotazníku, který za vás vyplní koordinátor společnosti nebo jiný z vašich soutěžících zaměstnanců pod svým soutěžním profilem (v sekci “Soutěže”/ “Cyklozaměstnavatel roku”).

V dotazníku se boduje úroveň vaší cyklo-infrastruktury (stání pro kola, sprchy, šatny apod.), tak i další podpůrné programy, kterými svoje zaměstnance v dojíždění do práce na kole motivujete (od drobných dárků v podobě cyklodoplňků až po finanční bonusy nebo třeba team-buildingové cyklovýlety). Body navíc získají také ty firmy, které v rámci Do práce na kole uspořádají vydařenou vnitrofiremní soutěž.

Cyklozaměstnavatel roku bude vyhlášen jak na úrovni jednotlivých soutěžních měst, tak na úrovni celorepublikové. Tři nejlepší firmy navštíví lokální cyklokoordinátor, nafotí vaše skvělá cykloopatření a budeme vás a vaše příklady dobré praxe propagovat na webu Do práce na kole, v newsletterech i v médiích informujících o soutěži. Hlavní cenou pro Cyklozaměstnavatele roku 2016 bude celoroční předplatné časopisu Newsweek. Každé soutěžní město odmění svého cyklozaměstnavatele také nějakou pěknou výhrou.